-10% korting op ALLES - 25 jaar Panache

Arne Jacobsen Clocks

Alle klokken zijn gemaakt naar de originele ontwerpen van Arne Jacobsen, die hij heeft gecreëerd in het kader van verschillende projecten gedurende zijn lange, ongelooflijk productieve en artistiek volledig unieke carrière als architect en ontwerper.

Arne Jacobsen ontwierp klokken voor zijn gebouwen, waaronder het stadhuis van Aarhus, het stadhuis van Rødovre en de Deense Nationale Bank. In de jaren '30 ontwierp hij de Station wandklok voor Lauritz Knudsen. Tegenwoordig is de wandklok een praktisch en decoratief object om in huis te hebben, dat vaak de huisstijl en het decor aanvult.

   Productfilters tonen

Bij Panache vindt u deze merken:


Onze merken

Bij Panache draait het niet alleen om wat mooi is, maar ook om kwaliteit, design, vakmanschap en producten waar je lang plezier van hebt. Daarom stellen we ons merkenaanbod zorgvuldig samen en blijven we voortdurend op zoek naar nieuwe ontdekkingen.

Van gevestigde designmerken tot kleinere namen die ons verrassen: elk merk in onze collectie heeft zijn eigen verhaal, specialiteit of bijzondere manier van ontwerpen en produceren.

Bekende namen en nieuwe ontdekkingen

Ontdek merken voor Koken, Wonen, Tafelen, Badkamer, Lifestyle en Kids. Van Belgisch vakmanschap en Scandinavisch design tot Franse kooktraditie en Italiaans gevoel voor vormgeving.

Onze collectie blijft evolueren. We ontdekken nieuwe merken, volgen innovaties en maken bewuste keuzes in wat we wel én niet aanbieden. Zo vind je bij Panache geen eindeloos aanbod, maar een selectie waar we zelf achter staan.

In onze winkel in Sint-Idesbald én online ontdek je al onze merken en hun collecties.


© 2026 Panache - Strandlaan 305, 8670 Sint-Idesbald (België) - BTW BE 0878 235 228
Algemene voorwaarden - Privacy policy - Cookie policy - Sitemap Quoted: Websites met méér